Miasto Kobiet: Spotkanie z Kasią Nosowską

(12.03.2020)

Z okazji tegorocznego Miasta Kobiet zaprosiliśmy artystkę wyjątkową. Kobietę, która mówi co myśli - prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Jest autorką książki. Jest legendarną artystką polskiej sceny muzycznej. Zapraszamy na spotkanie z jedyną w swoim rodzaju, Kasią Nosowską!

88081471 3041647759180194 3232626587241283584 nSpotkanie odbędzie się w Sali koncertowej Mediateki dnia 12 marca o godzinie 18:00. Spotkanie jest bezpłatne.

W tym roku Miasto Kobiet świętujemy cały tydzień i oprócz spotkania z Kasią Nosowską przygotowaliśmy warsztaty dla kobiet, śledźcie nas uważnie!

O Artystce:
Kłopotliwe jest przedstawianie Katarzyny Nosowskiej w kilku zdaniach, bo to Artystka, która musi wynajmować sporych rozmiarów magazyn, by pomieścić wszystkie statuetki i dyplomy dla najlepszej polskiej wokalistki i autorki tekstów. Jak to możliwe, że tak skromna, unikająca tłumów dziewczyna zdominowała naszą scenę? Odpowiedź jest prosta: talent i pracowitość. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Ostatnio eksploruje też sfery spoza świata muzycznego. Od roku bardzo aktywnie działa na Instagramie, gdzie prowadzi treningi fatness i przybierając śmieszną gębę, mówi o życiu, show-biznesie, celebrytach, współczesnych snobizmach, fobiach i modach. Prosto, zwięźle, szczerze, szalenie błyskotliwie i dowcipnie. Cykl filmików „A ja żem jej powiedziała…” stał się inspiracją do książki o tym samym tytule, która stała się bestsellerem roku 2018!

Na polu muzycznym Nosowska również nie próżnuje, jesienią 2018 ukazał się jej kolejny solowy album BASTA, który szybko pokrył się złotem. Tym razem za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król, którego mocnymi beatami tętni ten krążek. To zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów, jak sama Nosowska mówi - „to najważniejsza płyta”. Nowy materiał można było usłyszeć na żywo podczas, w całości wyprzedanych jesienno-zimowych tras koncertowych - „NOSOWSKA na tłusto i BASTA”, oraz na festiwalach i imprezach plenerowych wiosną i latem.

12.03.2020 (czwartek) godz. 18:00
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, ul. Spółdzielcza 9

Źródło: kiwiportal.pl

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież