Kino z książką w tle zaprasza na seanse

(17.02.2020)

Od 6 lutego 2020 w co drugi czwartek o godzinie 18.00 Muzeum Pana Tadeusza zaprasza do kina Popiół i Diament na seanse filmowe z książką w tle.

atoll k 1951 001 laurel hardy with books jpgSzelest stron, świeży druk, miękkość starej okładki, kurz pokrywający grzbiety książek, mroczne antykwariaty, nowocześnie wyposażone księgarnie, tajemnicze i rzadkie księgi, bestsellery wydane w milionie egzemplarzy, zimne skryptoria średniowiecznych klasztorów, sterylne miejsca pracy pedantycznych pisarzy, notatniki zapisywane pomysłami w czasie kawowych przerw w pracy i przede wszystkim fabuła, czyli to za co kochamy książki.

Muzeum zaprasza miłośników książek w każdej postaci. Przed każdą projekcją będzie okazja do rozmowy o książkach oraz wprowadzenie do prezentowanego filmu.

Więcej informacji na stronie organizatora.

20.02.2020 | 18:00

Muzeum Pana Tadeusza Wrocław