Spotkanie dla młodzieży z Martą Fox i Arturem Gotzem

(25.11.2019)

Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na literacko-muzyczne spotkanie z udziałem Marty Fox, autorki powieści dla młodzieży pt. Idol, oraz bohatera tej powieści, Artura Gotza, aktora i wokalisty.

spotkaniezmłodziezamartafokxigetzARTUR GOTZ - urodzony w Krakowie aktor i wokalista młodego pokolenia, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie - Filia we Wrocławiu (2006), prezes Fundacji Kultury i Sportu 44 w Warszawie.

MARTA FOX - Poetka, powieściopisarka, eseistka. Wydała ponad 40 książek (powieści, opowiadania, eseje, wiersze).

"Idol" to kolejna powieść autorki młodzieżowych bestsellerów wprowadzająca w świat wrażliwej młodzieży, tęskniącej za przyjaźnią, akceptacją, miłością.

To powieść o dojrzewaniu w dobie kultu ciała i o tym, jak trudno szukać miejsca w życiu, gdzie każdy chciałby zabłysnąć i odnieść sukces. Są w tej historii celne obserwacje obyczajowe, jest intryga, nie brakuje i humoru.

Kiedy: 25.11.2019, godz. 11:30
Gdzie: Czytelnia nr XIX, ul. Plutonu AK "Torpedy" 47